preloader
جرثقیل های سقفی

جرثقیل های سقفی (شرکت کاراسازه اختر کیهان)

جرثقیل سقفی چیست؟

 جرثقیل  سقفی دستگاهی است که برای حمل وسیله های سنگین در مکان هایی مانند انبار ها، سوله ها، در محیط های صنعتی و ..  مورد استفاده قرار می گیرد.

جرثقیل های سقفی در دو نوع دستی و برقی در بازار وجود دارند که افراد با توجه به نیاز خود وسیله ای که می خواهند حمل کنند، می توانند یکی از این دو را تهیه کنند.

جرثقیل سقفی را بعضی از افراد با نام های دیگری ، جرثقیل پل می شناسند. این جرثقیل در محیط صنعتی کاربرد دارد. به طور کلی می توان جرثقیل سقفی را به دو نوع تک پل و دو پل تقسیم کرد. هرکدام ویژگی خاص خود رادارند که برای خرید جرثقیل سقفی می تواند حائزاهمیت باشد.

جرثقیل سقفی

کاربرد جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی را می توان گفت یکی از وسیله های اصلی در صنایعی است که جابجایی بار بیشتری دارند.  همانطور که در بالا اشاره شد از جرثقیل سقفی در جابجایی وسیله ها و بار  ها ور در محیط هایی مانند: انبار ها، سوله ها، سالن های تولید، محیط های صنعتی و … استفاده می شود.

جرثقیل برقی

جرثقیل سقفی برقی تک پل:برای خرید جرثقیل سقفی برقی تک پل باید بدانیم که این نوع جرثقیل از کارایی بالای برخوردار بوده به این دلیل که در دو جهت طولی و عرضی، حمل و جابجایی بار داشته باشد و این سبب شده که از قابلیت بالای در مکان های مثل سالن ها برای جابجایی بار استفاده شود . این نوع جرثقیل با کل محوطه از کارایی بالای برخوردار بوده . لازم به ذکر است که جرثقیل سقفی تک پل در دو حالت رونشین و آویز موجود می باشند که در نوع رونشین بر روی ریل نصب می شود و این قابلیت را دارد که در که بر روی ریل حرکت کند و در نوع آویز ، جرثقیل به حالت آویز بوده که جرثقیل در زیر ریل تیری آویزان بوده و حرکت می کند.

جرثقیل سقففی

ظرفیت جرثقیل های سقفی

اول باید بدانیم که جرثقیل سقفی چه وزنی را نیاز است بلند کند؟ هنگامی که مقدار وزن مورد نظر را داشته باشیم، میتوان ظرفیت مناسب جرثقیل سقفی را انتخاب کرد. معمولا برای اطمینان بیشتر، بالابر را با تناژ بالاتر از مقدار نیاز تهیه می کنند. این کار برای ایمنی بالاتر و کاهش فرسایش جرثقیل در طول زمان انجام می شود.

تجهیزات برقی جرثقیل

کلیه  های تجهیزات بکار رفته در جرثقیل سقفی این شرکت، ساخته شده در کارخانه های معتبر اروپایی ،  می باشد.

ریموت کنترل و کابین در مدلهای مختلف برای انواع جرثقیلها با کیفیت عالی..

 

تجهیزات حرکتی جرثقیل

کلیه موتورها و اینورترها ساخت کارخانه های معتبر اروپایی و است.

قرقره های موتوردار

این قرقره ها یکی از تجهیزات انتقال قدرت و فرمان است و جهت حمل کابل های سنگین و طولانی بکار می رود.

قرقره های حمل کابل

این قرقره ها در انواع پلاستیکی و فلزی در کاربردهای مختلف صنعتی استفاده می شوند که  قابل اطمینان است.

کابل جمع کن

کابل جمع کن ها در دو مدل برقی و فنری در جرثقیل سقفی استفاده می شوند.

رینگ های انتقال الکتریکی

رینگ های انتقال الکتریکی جهت استفاده دستگاه هایی که به صورت  حرکت می کنند  بدون جرقه، قدرت و فرمان الکتریکی را توسط زغال انتقال می دهد.

زمینه کاری شرکت

شرکت کاراسازه اختر کیهان با بهره گیری از کارآزموده و همکاري با شرکت هاي اروپائي ارائه دهنده کلیه خدمات در زمينه هاي طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي، تعمير و نگهداري و تامين لوازم يدکي انواع جرثقيل سقفی، جرثقيل دروازه ای، جرثقيل ستونی، جرثقيل بازوئی، جرثقیل کارگاهی، وینچ برقی با رعايت استانداردهاي بين المللی ميباشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X